Oferta » NOWOŚCI

NOWOŚCI
   

Oxybrazja to inaczej mikrodermabrazja wodno-tlenowa.Mozna stosowac ja rowniez latem! Jest to peeling mechaniczny, gdzie czynnikiem złuszczającym zrogowaciały naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej (0,9%), aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, za pomocą specjalnie przygotowanej końcówki (aplikatora), trzymanej w odpowiedniej odległości od skóry. Oxybrazja jest bardzo skuteczna i w pełni bezpieczna, nawet dla osób z cerą naczyniową, wrażliwą i delikatną. Mikrodermabrazja wodno-tlenowa jest to innowacyjny zabieg dla najbardziej wymagających klientów. Jest nieinwazyjny i bezbolesny. Podczas zabiegu odczuwa się jedynie przyjemny chłód na skórze.

Masaż Ayurveda, a Światowa Organizacja Zdrowia- od 1979 roku Ayrveda uznawana jest według WHO za "tradycyjną koncepcję zdrowia i terapii". Uważa się Ayurvedę za medycyjnę tradycyjną wykorzystującą różne techniki, metody, wiedzę i poglądy na temat zdrowia i dochodzenia do zdrowia.  Ponadto Ayurveda to ogromna radość dla Twojej skóry, gdyż masaż ten wykonuje się tylko i wyłącznie na gorących, naturalnych olejach; sezamowy, migdałowy, kokosowy... 

 

Masaz LOMI-LOMI- W języku hawajskim “lomi-lomi” znaczy “naciskanie, ugniatanie, pocieranie, praca nad stroną zewnętrzną i wnętrzem". Drugie znaczenie: “dotyk miękkiej, aksamitnej łapy zadowolonego kota". Powtórzenie słowa wzmacnia jego znaczenie, tak więc podwójne “lomi” podkreśla siłę i jakość nacisku. “Nui” natomiast znaczy “ważny, duży, wyjątkowy". Lomi-lomi nui to zatem masaż intensywny, dający jedyne w swoim rodzaju uczucie błogości przenikające ciało i duszę. Możemy się przekonać na własnej skórze, że tak jest w istocie, dzięki temu, że tajniki lomi-lomi nui zostały ujawnione ludziom spoza Hawajów. Stało się to dopiero w drugiej połowie XX w. Do Polski dotarły kilka lat temu.

ul. Ludowa 157
42-200 Częstochowa
tel. kom. 531 722 211

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Centrum Zdrowia i Urody NAOMI 2010