O firmie

   

                           
Ciesz się pięknem i zdrowiem
Najnowsza technologia połączona z profesjonalizmem

 

 

Centrum Zdrowia i Urody Naomi to nowoczesne i przyjazne miejsce, które zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy pragną dbać o swoje ciało i kondycję fizyczną  oraz poprawiać swoją urodę dzięki najnowszym zdobyczom nauki. 

Każdy z nas marzy o tym, aby dobrze wyglądać i być pięknym. Pomagamy spełnić to marzenie. Dzień po dniu pracujemy nad podnoszeniem kwalfikacji i utrzymaniem jak najlepszych jakościowo usług. Centrum Zdrowia i Urody Naomi to miejsce, gdzie wsród woni aromatycznych olejków i relasacyjnej, delikatnej muzyki, znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów.                                                   
     W naturalny sposób zadbamy o Twoje ciało i urodę oraz doskonały stan ducha                                                          
  Zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi kosmetologi estetycznej przeprowadza pani kosmetolog, która jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Osoba ta również uzyskała tytuł dyplomowanej kosmetyczki w ZDZ w Katowiacach.  Posiada liczne szkolenia w zakresie kosmetyki jak i kosmetologi estetycznej.  
                                                                      
  Zabiegi rehabilitacyjne oraz masaże wykonuje fizjoterapeutka. Ukończyła studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, z wykształcenia jest magistrem fizjoterapii. Posiada liczne dyplomy, certyfikaty w zakresie rehabilitacji i masażu i wciąż pragnie pogłębiać Swoją wiedzę planując i zapisując się na kolejne kursy.
 
 Komfort i dobre samopoczucie Naszych klientów są dla Nas najważniejsze. Przyjdź i przekonaj się sam!

                                                                                          Zapraszamy

 

 

 

 


ul. Ludowa 157
42-200 Częstochowa
tel. kom. 531 722 211

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Centrum Zdrowia i Urody NAOMI 2010