O firmie

   

 NAOMI to nowoczesne i przyjazne miejsce, które zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy pragną dbać o swoje ciało i kondycję fizyczną  oraz poprawiać swoją urodę dzięki najnowszym zdobyczom nauki. 
Każdy z nas marzy o tym, aby dobrze wyglądać i być pięknym. Pomagamy spełnić to marzenie. Dzień po dniu pracujemy nad podnoszeniem kwalfikacji i utrzymaniem jak najlepszych jakościowo usług. Centrum Zdrowia i Urody Naomi to miejsce, gdzie wsród woni aromatycznych olejków i relasacyjnej, delikatnej muzyki, znajdą Państwo bogatą ofertę zabiegów nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów.  

                                                
                                                             
 

 

Zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi kosmetologiczne przeprowadza pani kosmetolog, która jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Osoba ta również uzyskała tytuł dyplomowanej kosmetyczki w ZDZ w Katowiacach.  Posiada liczne szkolenia w zakresie kosmetyki jak i kosmetologi estetycznej.  
Zabiegi rehabilitacyjne oraz masaże wykonuje fizjoterapeutka. Ukończyła studia wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, z wykształcenia jest magistrem fizjoterapii. Posiada liczne dyplomy, certyfikaty w zakresie rehabilitacji i masażu i wciąż pragnie pogłębiać Swoją wiedzę planując i zapisując się na kolejne kursy.


Autoklaw Enbio Steamjet - Stuprocentowe bezpieczeństwo podczas każdej wizyty w naszym gabinecie kosmetologicznym!W  NAOMI stawiamy na najwyższą jakość w każdej dziedzinie, dlatego korzystamy z autoklawu Enbio Steamjet, czyli z najlepszego urządzenia nowej generacji, które przeznaczone jest do parowej sterylizacji narzędzi. Nasz autoklaw posiada certyfikat jakości obowiązujący na terenie całej Wspólnoty Europejskiej oraz cieszy się najwyższą wśród tego typu urządzeń klasą B (medyczną), dzięki czemu w pełni spełnia restrykcyjne wymogi stawiane przez Sanepid. Urządzenie to pozwala nam na skuteczny oraz błyskawiczny proces sterylizacji dzięki czemu, niezbędne i odkażone narzędzia mamy zawsze pod ręką. Markę Enbio Steamjet doceniliśmy jednak nie tylko ze względu na najwyższą jakość, ale też za elegancki wygląd i kompaktowe wymiary, które idealnie komponują się z aranżacją naszego gabinetu. 

Sterylizacja i odpowiednie przechowywanie narzędzi to codzienna czynność, do której podchodzimy z drobiazgową starannością. Dlatego każda Twoja wizyta u nas to gwarancja nie tylko zadowalających efektów, ale też najwyższego stopnia bezpieczeństwa!

 

  
 Komfort i dobre samopoczucie Naszych klientów są dla Nas najważniejsze. Przyjdź i przekonaj się sam!

                                                                                          Zapraszamy

 

 

 

 


ul. Ludowa 157
42-200 Częstochowa
tel. kom. 531 722 211

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Centrum Zdrowia i Urody NAOMI 2010